BIG-PACK

 

Ka gjėra qė veē duken bukur, ka gjėra qė janė tė bukura, por ka edhe gjėra tjera tė cilat veē cilėsisė kėrkojn edhe mbėshtjellėsin e bukur.

 

Pamja e jashtme flet shumė pėr brendinė.

Jemi ne kėtu tė kujdesemi qė artikujt tuaj cilėsorė tė jenė tė ambalazhuar nė atė mėnyrė qė do ruajnė cilėsinė dhe qė flasin pėr brendinė.

Paketime ekologjike nga letra dhe kartoni, pėr shumėllojshėrin e artikujve tė ndryshėm. Dizajni dhe mbishkrimi janė po ashtu diēka pėr tė cilėn NE kujdesemi qė tė jetė reklamuese dhe tėrheqėse.

 

Me traditė pune dhe korrektėsi ne kemi ndėrtuar emrin e kompanisė sonė.

Gjithnjė nė shėrbimin e kėrkesave tuaja pėr ruajtjen e cilėsisė dhe rekalmimin e artikujve tuaj, ne ecim nė hap me modernen.

Pėr gjithēka na vizitoni dhe do bindeni vet.

Shėrbime profesionale me ēmimet mė korrekte!

 

Ballina | Sherbimet | Produktet | Shpetimi.com | Na Kontakto | Webmail
©BIG-PACK 2011                                                             Designed by Kosova Marketing®